Babylon şirketinin hikayesinde, ev tekstili dekorasyonunda nevresimden perdeye, halı ve banyo ürünlerine kadar çarpıcı koleksiyonlarımızı 3 boyutlu dijital baskı tekniği kullanarak sunuyoruz. Firmamızın lisanslı markası THE CLUB COTTON ‘ dur.

Geniş ürün yelpazemizle, büyük çoğunluğunu ülke genelinde olmak üzere Avrupa’daki birçok online satış mağazalarına servis vermekteyiz. Güvenilirlik, yanıt verme ve servis, garantiler ve sertifikalar, hepsi koleksiyonların lezzeti ve yaratıcı değerini artırarak ‘Müşteri Memnuniyetini’ garanti eder. Üretici kimliğimiz ile kısa sürede taleplerinize cevap verebilmekteyiz.

Bizimle işe başlamak için 'evet' demeye hazır mısınız? Bizden iyi hizmet ve hızlı üretim bulacağımıza eminiz. İşinizi birlikte kolaylıkla geliştirebileceğimizi düşünüyoruz.

Güzel başlangıçlar için Babylon dünyasını keşfedin…

Vizyonumuz

Yaşama değer katan özgün koleksiyonlarımızla, yenilikçi, araştırmacı  yönetim politikamızla , müşteri memnuniyeti odaklı, uluslararası pazarda değişen talep ve istekler doğrultusunda istikrarlı , kaliteli, hızlı üretim ve hizmet ile sektörde örnek ve lider bir Marka olmaktır.

Misyonumuz

Uluslararası rekabet koşullarında, modadan ödün vermeden yakaladığı kendine özgü geleneksel çizgisini, kaynaklarını maksimum etkinlikte kullanarak, en iyi ve kaliteli hizmeti müşterilerine sunmaktır.Yukarı